İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş.


Kıyı emniyeti genel müdürlüğü


Borusan


Trio Deniz Araçları


Espiga yachting


Yurtiçi Kargo


İpragaz enerji


Neomed kozmetik


Orfi marine


Cem Armatürleri


Diesel tekstil


Mercan yachting


Nuh çimento sanayi


Sistem Reklamcılık


Peninsula tour


Alba Sigorta


Gsb Oilless


     HAKKIMIZDA

 
 

Döşeme sektöründe 25 yıllık geçmişi bulunan bir aileden gelen SEMİMARİN, yat ve deniz turizminde Avrupa ve tüm dünyada hızla üst sıralara yükselen ülkemizde yat turizminin gelişmesi ile yat döşeme ve dekorasyon alanında yatırım yapma kararı aldı.

Şu anda gelinen noktada ülkemizin tüm marina ve çekek yerlerine hizmet götürmenin mutluluğu ve haklı gururunu yaşayan semimarin ailesi, mobilya, krom, iç mimari, tik, döşeme ve tüm tekstil hizmetleri ile yat, tekne, yelkenli, katamaran, motoryat ve diğer tüm deniz araçlarının dış görünümü ve yaşam alanlarındaki estetik görünüm üzerine faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Yat döşeme ve dekorasyon sektöründe semimarin ailesi olarak müşterilerimizle , geçmiş tecrübelerimizi bugünün bakış açısı ile yorumlayıp geleceğe ışık tutan bir paylaşım içinde olmayı amaçlamaktayız.

Yat döşeme ve dekorasyon sektöründe Semimarin ailesi olarak yat ve deniz turizminde Avrupa ve tüm dünyada hızla üst sıralara yükselen üç tarafı denizlerle çevrili nadide ülkemizin her köşesinde gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz tüm projelerde müşteri memnuniyetini sağlamak ilk hedefimizdir.

Yat, tekne, yelkenli, katamaran, motoryat ve diğer tüm deniz araçlarının dış görünümü ve yaşam alanlarındaki estetik görünüm, özellikle renk uyumu ve malzeme seçimi kişisel tercihleri ve kişinin karakteristik özelliklerini yansıtması açısından önem arzetmektedir.

Kullanıcının kendi seçimi sonrasında yansıttığı Klasik, entelektüel, sportif veya modayı takip eden tercihleri ile Semimarin Yat döşeme ve Dekorasyon’un uygulama kalitesi ve tecrübesi birleşimi neticesinde proje uygulama sonrasında kendi yat veya teknenizin hayalinizdeki gibi değişim geçirmiş olarak bulmak ister misiniz? Cevabınız Evet ise, Daima Kalite ve Gelişim Parolası ve 7 Gün hizmet ile Semimarin müşteri temsilcileri, bir telefon veya e-mail kadar yakınınızda,


Sadece isteyin Biz gerçekleştirelim…


 

© Copyright 2010. Tasarım 

  Tüm hakkı saklıdır.